OVM- OMG!

pondělí 1. únor 2010 12:39

Vlastně nevím proč,masochista rozhodně nejsem, ale stává se mi, že si občas pokazím nedělní oběd televizní diskusí.Václava Moravce si jako profesionála vážím, ale včerejší debata o zdravotnictví byla zbytečná, zbytečná, zbytečná. Výběr hostů už mnohému naznačoval.

Opravdu v této zemi někdo věří tomu, že pořad, kde se sejde MUDr. Bakalářjeurážka Rath, náměstek Šnajdr a RED Soňa Marková , má smysl? Celou dobu jsem měl pocit, že tenhle pořad už jsem někdy viděl. Urážky, osobní averze, nadutost-internista Rath dokonce začal trpět v přímém přenosu bludem, že je specialistou na vakcíny.A byl přesvědčivý, mám dojem, že tomu snad sám věřil.
Stačilo by málo, tyhle lidi prostě nezvat a nedávat jim prostor jednak znechucovat- svou rétorikou...a tak nějak...vším, jednak si dělat kampaň pro sebe a svou partaj.
Rád bych totiž věděl, jakožto zástupce nejsilnějších ročníků, co mě vlastně čeká. Že nedostanu důchod, s tím už jsem se smířil a šetřím.(Snad ne zbytečně) . Možná by pomohlo pozvat matematika, statistika , odborníka z VZP a ti by ukázali prognózy a modely.Pokud to povedeme takhle, systém se zhroutí, pokud takhle, nezhroutí, ale všichni budemem mít všechno a nic pořádně. Navrhujeme toto, a na politicích je... vysvětlovat, vysvětlovat, vysvětlovat a dělat vše proto, abychom se aspoň v náznaku blížili nějakému řešení.(Já vím, naivní- tedy opravuji, vyvinout maximální tlak na politiky,aby...). Že to nebude zadarmo a bude to bolet, je jasné.
Tomáš Vlček

Tomáš Vlček

Tomáš Vlček

Školství, politika, literatura

Kantor, místostarosta, milovník dobrých kněh, kávy a horského kola

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora